4e Bijeenkomst ICM/ME Themagroep september 2025

door Webmaster
25 Lezers

Fotograaf Marjan Versluis

Op 10 september kwam de werkgroep ICM/ME voor de 4e keer samen. We hadden de datum verschoven zodat we er allemaal zoveel mogelijk bij konden zijn. Dit werkte niet helemaal goed want van de 8 leden konden er 3 helaas toch ook deze avond niet bij zijn en we moesten dus zonder Marieke, Maurice en Jolanda doen.

Huize Willem was de afgesproken plek voor deze avond. Er was wat geschoven met de starttijd en dat had niet iedereen meegekregen, zo verscheen Ineke ruim een uur te vroeg. Toen Karin, Harm en Marjan er ook waren, was het eerst tijd voor koffie en cake en verhalen uitwisselen over de zomer. 

Daarna de foto’s gaan bespreken. We hadden weer een verscheidenheid aan beelden. Verrassend wat iedereen weer had gemaakt, grafisch werk, landschappen en ook portretten kwamen voorbij. Het is mooi dat alles binnen ICM/ME kan voorkomen. 
Een veelgehoorde term in de feedback in deze werkgroep is ‘ teveel wit’. Dit werkt soms op de lachspieren maar als er dan weer een lucht verwijderd is uit een foto, zijn we doorgaans allemaal daar toch weer heel tevreden over. 

Het was weer een gezellige avond. We hebben dit jaar nog 1 avond te gaan. Besloten is dat we daarvoor geen onderwerp aanwijzen maar vrij werk binnen ICM/ME aanleveren.

Fotograaf Marjan Versluis

Copyright
De foto’s op deze website zijn het eigendom van de makers.
Het auteursrecht is uitdrukkelijk aan hen voorbehouden.
Wilt u gebruik maken van een van de foto’s op deze website
dan dient u hierover met de maker te bemiddelen.
U kunt hiervoor contact opnemen met het bestuur van de fotoclub FODO.

Deze website maakt gebruik van cookies om uw ervaring te verbeteren. We gaan ervan uit dat u hiermee akkoord gaat, maar u kunt zich afmelden als u dat wilt. Prima!

Copyright De foto’s op deze website zijn het eigendom van de makers. Het auteursrecht is uitdrukkelijk aan hen voorbehouden. Wilt u gebruik maken van een van de foto’s op deze website dan dient u hierover met de maker te bemiddelen. U kunt hiervoor contact opnemen met het bestuur van de fotoclub FODO.
Ik heb het begrepen