Voorzitter
Theo van Workum Voorzitter@fodo.nl
Secretaris Ralph van Eersel Secretaris@fodo.nl
Penningmeester Maurice van Franck Penningmeester@fodo.nl
Commissaris / 2e Secretaris / Digitaal Giséla van Kesteren Gisela@fodo.nl
Commissaris / sprekers en clubavonden Martin van Buijtene Martin@fodo.nl
Commissaris / Themagroepen Chrisjan van Niekerk Chrisjan@fodo.nl

Contact

Op dit moment hebben we een ledenstop. Je kunt je eventueel nog wel aanmelden via Ralph van Eersel, dan wordt je op een wachtlijst geplaatst.
De contributie dient voor 1 februari betaald te zijn. Je kan het bedrag van € 50,- overschrijven naar ING NL04INGB0003035757 t.n.v. Fotoclub FODO Doesburg te Doesburg. Mocht je het lidmaatschap willen beëindigen dan zal dit 2 maanden voor het einde van het jaar moeten gebeuren, via secretaris@fodo.nl.

Misschien wil je eens vrijblijvend langskomen op onze clubavond, meld je dan aan bij Ralph van Eersel.

Clubavonden: Filmzaal in het Het Arsenaal 1309, Kloosterstraat 15, 6981 CC Doesburg (parkeren op parkeerplaats AH, ingang Kloostertuin, na 18.00 uur gratis parkeren).
Avonden voor themagroep- en mentroraat: Opkamer van Stadsbierhuys De Waag, Koepoorstraat 2-4, 6981 AS Doesburg (ingang via de zijkant aan de Gasthuisstraat).

Postadres: Ralph van Eersel, Enkweg 64, 6951 BW  Dieren.

 

 

Deel deze informatie via:
Facebook Twitter Delicious Linkedin